Про платформу

Авторська експертно-аналітична платформа Дениса Левчука «ПРО ПРАВИЛЬНІ СТОСУНКИ МІЖ ЛЮДЬМИ БЕЗ ПАТОЛОГІЇ» – це публіцистичний онлайн-ресурс, який через аналітичні статті має за мету покращувати стосунки людей між собою в усіх сферах життя.

Автор в статтях ділиться багаторічними особистими дослідженнями причин різних речей та подій, НЕпопулярними поглядами та робить НЕзручні висновки для більшості, на підставі реальних фактів, обставин та досвіду життя. Розбирає до дрібниць (видимі й невидимі) причини потрапляння людей, суспільств й світу на різноманітні граблі. Звертає увагу на певні вузли, які люди зав’язали й зав’язують на власну долю життя. Пропонує найкращі та разом з тим прості рішення їх розв’язання. Прагне не лише допомагати людям, а й передати свою експертність та досвід всім, хто цього забажає.
Тут найцікавіші статті для Вас, тут найцікавіша аналітика!

Ні, ця платформа не зовсім і не завжди про психологію, а набагато вище, що існує за її межами. До речі, що більшість психологів не враховують, тому також несуть різного роду втрати.
Ця платформа для сміливих людей, які мають якості власної розсудливості, поміркованості, обачності, або прагнуть їх покращити, щоб стати більш зрячими, бачити та пізнати що правда, а що неправда, що створює та розвиває, а що руйнує.

Свідомо не обмежую аналітику лише в одній або декількох темах і це не тому, що я в усьому експерт. Розповідаю лише про перше і головне – про людяність та її філософію, адже в чомусь порушуючи її природну естетику люди отримують неприємні наслідки в багатьох сферах життя.

Трагедія нинішніх поколінь – це закриття очей на власну правду, тому ми замало розуміємо світ в якому живемо. Ми постійно звикли прикриватися особистими страхами, у зв’язку з чим, власні проблеми не хочемо бачити й чути, не вирішуємо їх, а тільки накопичуємо. Потім наші проблеми стають проблемами сім’ї, роду, а далі суспільства, держави та світу. Це призводить до різноманітних руйнацій. Таким чином чиясь проблема стає Вашою, а потім Ваші проблеми вже стають нашими спільними. На жаль, нас не вчили цьому баченню ні батьки, ні заклади освіти.

Ми маємо змінити ставлення один до одного, бути володарями знань про головне. Наш громадянський обов’язок – знати про світ більше, адже тоді себе краще пізнаємо й станемо людянішими. Саме про такі ГЛОБАЛЬНІРЕФОРМАторскі стосунки та зміни світогляду ця пізнавальна платформа.

Чим корисна платформа для людей?
Платформа дозволяє досягти розуміння й сміливого бачення: усвідомлення наявної проблеми, незворотного настання певних руйнівних наслідків у майбутньому, якщо проблему не вирішити вже зараз, а також доступу до запобіжних ресурсів – ефективних рішень, заради безпеки, та соціального добробуту кожного громадянина.
Ви інакше почнете бачити світ, тому що багато хто не думає про це і живе звичним уявленням.
Ви відкриєте в собі унікальні знання і відчуєте справжні скарби в середині себе, про існування яких 99% людей навіть і не підозрюють.
Якщо надати собі чесні відповіді на головні питання, то стане на 100% чутно і зрозумілим, що:

Всі проблеми, хвороби та біди людства від неправильно, патологічно побудованих стосунків між собою.

Денис Левчук, 8 січня 2023 року

Авторська експертно-аналітична платформа Дениса Левчука «ПРО ПРАВИЛЬНІ СТОСУНКИ МІЖ ЛЮДЬМИ БЕЗ ПАТОЛОГІЇ»